Błyskawicznie i naturalnie – smakowite obiady na twym talerzu.

W dzisiejszych czasach kuchenna tendencja kładzie spory nacisk na zdrową żywność. Sporo warzyw, niewiele tłuszczu w mięsiwie potrawy średnio bądź mało kaloryczne. Co robić, aby podołać tym słusznym skądinąd wymogom?

Odpowiedź w pewnej mierze zawarta jest w akcesoriach, których używamy podczas przygotowywania posiłków. Warte polecenia są w takim wypadku gęsiarki, zwane również obecnie brytfannami. W porządnych gęsiarkach, nie tylko podgrzejesz gęś w piekarniku, ale dodatkowo poddusisz warzywa, przysmażysz cokolwiek lub ugotujesz.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej dieta na zamówienie w krakowie danych na innych stronach – znajdziesz je, klikając w link poniżej.

Sporo naczyń wyposażono w specjalną powłokę, dzięki której potrawy nie przyklejają się do spodu. W czasie przygrzewania potraw uwalnia się sok w nich zawarty, co umożliwia dokładanie niewielkiej ilości oliwy. Jeśli pragniemy uzyskać chrupiące mięso, wystarczy użyć gęsiarki bez pokrywki. Jeśli natomiast pragniemy coś udusić, wtedy nakładamy przykrycie.

gastronomia

Autor: Pierre LANNES
Źródło: http://www.flickr.com
umeblowanie

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wszechstronność brytfanny dziwi, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że niektóre brytfanny przeznaczone są do postawienia na kuchence indukcyjnej.

Szukasz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa stół roboczy ze stali nierdzewnej z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej dużo niezwykle interesujących danych.

Kuchnie te są aktualnie niezwykle popularne. Aby dowiedzieć się, czy naczynia, które posiadamy w domu to brytfanny indukcyjne, trzeba sprawdzić, czy na ich dnie zauważalne jest specjalistyczne oznaczenie. Jeżeli ten test nie był zdany pomyślnie, nie ma kłopotu. Brytfanny indukcyjne muszą posiadać własności magnetyczne, dlatego po prostu przyłóż magnez do spodu naczynia i przekonaj się, czy uaktywniło się przyciąganie.

Jeżeli masz kuchenkę indukcyjną, lecz nie nabyłeś jeszcze brytfanny indukcyjnej, kup ją u polecanego dostawcy. Raduj się smacznym oraz naturalnym obiadem każdego dnia.

Leave a Reply

*