Blachy Hardox pozyskały zaufanie odbiorców niemal na całym świecie

Jednym z najpoważniejszych problemów, któremu musi stawić czoła obecny przemysł jest bez wątpienia szybkie zużywanie się maszyn, a w dalszej kolejności postoje w pracy oraz ogromne straty.

Powstaje pytanie: jak się z nim uporać? Rozwiązanie leży w zasięgu ręki.
plazmowe cięcie blach

Źródło: pixabay.com
Blachy trudnościeralne Hardox produkowane przez szwedzką hutę SSAB OXELÖSUND To „agenci” do zadań specjalnych. I – wbrew temu, co mogłoby się wydawać – nie ma w rzeczonym stwierdzeniu nadmiernej przesady konkretne oferty pod tym adresem. Skąd zatem taki a nie inny wniosek? Wspomniane surowce cechuje niesłychana twardość, a także odporność na różnego rodzaju uszkodzenia Dzięki temu doskonale nadają się do pracy w trudnych warunkach, to znaczy wszędzie tam, gdzie maszyny narażone są na wzmożoną eksploatację: w rolnictwie, budownictwie, górnictwie albo przemyśle drzewnym. Wykorzystuje się je przy konstruowaniu, takich elementów maszyn jak choćby: lemiesze do koparek, ostrza niszczarek, zsuwnie transferujące, podajniki podajnik kubełkowy kruszarek, sita etc. Należy podkreślić, że obróbka stal Hardox jest nadzwyczaj prosta pełna oferta tutaj. Ponadto plazmowe cięcie blach posiada szereg walorów.

Niewielka szczelina cięcia, znaczne prędkości, mocno skoncentrowane działanie temperatury, wysoka jakość powierzchni cięcia, nieskomplikowana automatyzacja całego procesu – wymieniać można bez końca. Na rynku spotkamy wiele odmian opisywanego materiału

Leave a Reply

*