Blachy co trudno się ścierają przedsiębiorstwa Hardox – czyli, który wybrać model – 400, 500 albo być może 600?

Potrzebujesz dobrej blachy trudnościeralnej? Szwecka firma SSAB Oxelösund AB (której w handlu nazwa to konkretnie Hardox) bywa dla Was! Istnieją trójka rodzaje blachy co trudno się ściera tej firmy: model 400, 500 a także 600.

owoce

Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
jazda rowerem

Autor: Lenny
Źródło: http://www.flickr.com
W tym artykule przedstawimy króciutko każdego z tych rzeczy.
Blachy trudnościeralne HARDOX 400 – używane bywają głównie do: wykładzin zabudowy aut ciężarowych, czerpaków koparek, lemieszach spychaczy, sitkach i przesiewaczach, oraz zsuwniach żwiru oraz Asfaltu. Najczęściej można go spotkać w górnictwie podziemnym i odkrywkowym, a także w sprzętach (budowlanych, transportowych, albo do rozbudowywania dróg).

Według Ciebie omawiany tekst jest bardzo ciekawy? Jeśli tak, to wejdź także na pomocne notatki, które posiadają tak samo absorbujące zagadnienia.

Model HARDOX 500 – jest używany wewnątrz: płytach wykładzin do kruszarek, łyżeczkach, lemieszach łyżek koparek, spycharkach, nożykach do rozdrabniania śmieci, obudowaniach naczep samowyładowczych, lemieszach równiarek, zabudowach naczep samowyładowczych i tak dalej. Bywa to budulec o bardzo dobrej spawalności. Końcowy, jednakże nie mniej ważny model to HARDOX 600. Opierając się na wszelkiego rodzaju prognoz bywa to najwyższej jakości stal, o najbardziej mocnej trwałości oraz ogromnej solidności na czynniki cierne. Używany bywa głównie do: kółeczek zębatych oraz – polecane – przekładni, prowadnic i ślizgów, nożyków oraz rozdrabniaczy, podajników i tak w dalszym ciągu.

W zreasumowaniu: W jaki sposób widać, każdego rodzaju model stosuje się do jakiejś innej rzeczy, także każdy odnajdzie dla niego zastosowanie. Nie siedź i wybierz odpowiedni model dla siebie a także swoich potrzeb już teraz oraz ciesz się dobrze zrobioną robotą!

Leave a Reply

*