Billboardy – z jakich powodów warto?

Jeśli chcesz coś zareklamować, dotrzeć do dużej ilości ludzi, odbiorców, najlepiej w krótkim czasie – co powinieneś zrobić? Oczywiście pomyśleć o reklamie! Sposobów na to jest kilka! Możesz kupić miejsce w gazecie, czasopiśmie, czas antenowy w telewizji albo radiu. Możesz też obkleić swój lub czyiś samochód, a nawet zamówić nadawanie komunikatu przez głośnik. Jednak mało co jest tak skuteczne jak billboardy gdynia.

billboard

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Ale dlaczego trzeba zainwestować akurat w ten rodzaj reklamy – zapytasz? Otóż powodów jest kilka. Po pierwsze taka reklama jest bardzo widoczna, rzuca się od razu w oczy.

Widzisz właśnie niezwykle interesujący wpis, więc zapewne zaabsorbuje Cię też ten udostępniony tu materiał – on również jest warty Twojego zainteresowania.

W końcu billboardy gdynia (Gdynia oferta sal konferencyjnych) mają dużą powierzchnię, znajdują się na wysokości i w dodatku zazwyczaj w popularnych, uczęszczanych miejscach. Po drugie, tego typu reklama dociera do znacznej liczby osób. W końcu głównymi ulicami miasta codziennie poruszają się tysiące przechodniów. Wśród nich z pewnością znajdzie się sporo osób, które będą zainteresowane tym, co pragniesz przekazać. Łatwo dotrzesz więc do grupy docelowej. Po trzecie – billboardy gdynia pozwolą Ci na wyzwolenie Twojej kreatywności – więcej informacji o billboardach. Na takiej tablicy możesz umieścić wszystko, co tylko zechcesz (oczywiście w granicach prawa). Ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Sam więc musisz zastanowić się, w jaki sposób przyciągnąć uwagę przechodniów, osób, do których chcesz dotrzeć, jak je przekonać, żeby się Tobą zainteresowały.

billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze, teraz zastanówmy się, co robić, żeby Twoja reklama na billboardy gdynia była jak najbardziej skuteczna. Po pierwsze – powinieneś znaleźć odpowiednie miejsce, odpowiedni billboard. Powinien to być z całą pewnością taki przy uczęszczanej, popularnej ulicy. Może być on wprawdzie dość drogi, ale chyba opłaca się, prawda? W ten sposób uda Ci się dotrzeć do wyraźnej liczby osób. Po drugie, można się zastanowić, w jakim miejscu Twój billboard zobaczy najwięcej osób z grupy docelowej.

Wybierzmy miejsce, które dopasowane jest do naszej grupy docelowej, dokładnie rozpoznajmy ich potrzeby oraz ustawmy reklamę tam, gdzie po prostu nasi klienci będą mogli ją w jak największym stopniu zobaczyć, a także zwrócić na nią uwagę. Sam musisz się zastanowić, jakie billboardy gdynia będą dla Ciebie najlepsze. I po trzecie – pomysł. Jeśli sam go nie masz, nie uważasz się za zbytnio kreatywnego – wyślij zapytanie do agencji reklamowej, najlepszego grafika. Nie oszczędzaj na tym. W końcu cóż Ci po billboardzie, jeśli jego treść nie będzie wystarczająco wymowna?

Leave a Reply

*