Barwne balony na pewno zawsze ozdobią salę

Wystrój sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które będą zapamiętane przez gości. Oczywiście nie ozdoby są w dniu ślubu priorytetem, lecz mogą one sprawić, że uczestnicy imprezy poczują się lepiej i naprawdę będzie czuć weselną atmosferę. Z radosnymi przyjęciami z pewnością kojarzą się ozdoby takie, jak balony czy konfetti. Na Twoim weselu możecie wprowadzić obie opcje.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Baloniki wszędzie idealnie się prezentują. Aktualnie jest to już ozdoba klasyczna, ale nadal często stosowana przy najróżniejszych okazjach. Balony natychmiast pozwalają odczuć imprezowy nastrój. Ogromnym plusem baloników jest to, że stanowią one bardzo niedrogą formę dekoracji. Co więcej, da się na własną rękę udekorować salę w ten sposób. Nie potrzebne jest tutaj doświadczenie. Wystarczy nabyć opakowanie baloników, nadmuchać przy pomocy kogoś ze znajomych i powiesić pod sufitem.

Dobrze jest zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu. W sali możemy zawiesić nawet ponad sto balonów – wiele zależy od indywidualnych preferencji a także rozmiarów pomieszczenia. Ceny balonów mogą być zupełnie inne. Warto pójść kupować w supermarkecie albo hurtowni, by nabyć całą dużą paczkę. Wówczas zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki musimy także przywiązać grubą nitką. Wiązanie musi być wytrzymałe, gdyż elementy dekoracji będą zapewne przypadkowo dotykane przez zaproszonych. To istotne, żeby balony wtedy nie spadły.

Żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, dobrze jest również kupić konfetti. To właściwie element, którego może być wszędzie pełno. Gdy będzie leżeć na podłodze, na pewno nikomu nie przeszkodzi.

Hej, sprawdź to (https://belbazaar.pl/37-meble-francuskie), jeżeli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Więcej pomysłów na dekoracje weselne na

Leave a Reply

*