Akcesoria i gadżety do smartfonów i komórek – jak je wybrać, aby długo i bezpiecznie mogły służyć

Popularność smarftonów oraz komórek cały czas rośnie, tak naprawdę chyba mało kto tego typu urządzenia jeszcze nie ma. Ale kupując sam aparat, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, dostaje się go w podstawowej wersji.

zobacz szczegóły

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście w zestawie znajduje się ładowarka, bo bez niej ciężko smartfon w ogóle używać, część producentów dokłada dodatkowo słuchawki, choć przeważnie nie są one najwyższej jakości, i w zasadzie tyle. A tymczasem najróżniejszych akcesoriów i dodatków do sprzętu telefonicznego jest całe mnóstwo, i jeżeli ktoś tylko będzie potrzebował sobie coś dodatkowego kupić, to nie powinien mieć z tym dużego problemu. Do dyspozycji będzie miał oryginalne akcesoria, od producenta urządzenia. Zobacz tutaj: .

Smartfon Huawei Ascend P6

Autor: Huawei
Źródło: Huawei

Posiadają one przeważnie dość wysoką jakość (więcej w serwisie) i parametry, ale też cena ich będzie przeważnie dość wysoka, bo niestety za markę trzeba sporo dopłacić. Inną możliwością jest kupno akcesoriów wytwarzanych przez dziesiątki firm z wielu krajów, z tym że tu już trzeba sprawdzać ich jakość. W wielu przypadkach dorównują one poziomem wykonania tym oryginalnym, lecz czasami są źle zrobione, że się psują po jednym dniu użytkowania.

Jeżeli zastosowana w tym tekście retoryka do Ciebie trafia, to zobacz tu nawilżacz powietrza jaki podobne porady – one dotyczą zbliżonej problematyki.

Dlatego też najlepiej dany przedmiot oglądnąć przez zakupem, a jeśli będzie to niemożliwe, bo kupuje się w internecie, to poszukać przynajmniej czegoś, co posiada jakąkolwiek markę.

Pośród miejsc które oferują akcesoria do komórki dużą rolę zaczęły odgrywać internetowe aukcje. W praktyce nie ma żadnego ograniczania jeśli chodzi o sprzedaż tego typu produktów, co jest wykorzystywane przez mało uczciwych sprzedawców oferujących akcesoria bardzo kiepskie jakościowo. Są one produkowane masowo w Chinach albo sąsiednim azjatyckim kraju, sprowadzane kontenerami do kraju i następnie oferowane w internecie. Niestety jakość mają bardzo niską, podobnie zresztą jak ceny, które sobie życzą sprzedające je firmy. Osoby, jakie się na nie kuszą często już po kilku użyciach są zmuszone do ich wyrzucenia, lecz przy niewysokich kwotach zakupu niewielu osobom będzie się chciało bawić w oddawanie towaru czy reklamacje.

Leave a Reply

*